Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Operator Węzła betoniarskiego klasy III

  • Babsk, łódzkie pow. rawski

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

OPISStanowisko: Operator Węzła betoniarskiego klasy IIIMiejsce pracy: Babsk koło Rawy MazowieckiejTyp umowy: Umowa o pracę. Pełny etat.Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.Produkujemy prefabrykaty dla branży kolejowej, kanalizacyjnej, energetycznej, drogowej, kubaturowej i deweloperskiej. Jesteśmy liderem w swoim segmencie rynku i mamy ambitne plany rozwojowe. Na rynku krajowym jesteśmy obecni od 30 lat.Do naszego zakładu produkcyjnego w Babsku koło Rawy Mazowieckiej poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator Węzła betoniarskiego klasy III

Wezel/02

Obowiązki

  • Obsługa i eksploatacja maszyn linii produkcyjnej oraz węzła betoniarskiego
  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych i konserwacyjnych
  • Dbanie o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie
  • Kontrola jakości produktu zgodnie z wymaganiami
  • Uprawnienia operatora węzła betoniarskiego klasy III

Wymagania

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od samego początku zatrudnienia. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji pracownika, rodzaju zadań i wyników pracy
  • Miesięczne premie za wyniki pracy oraz nagrody za innowacyjne pomysły
  • Pracę przez cały rok w hali produkcyjnej
  • Posiłki regeneracyjne
  • Sympatyczną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • W naszej Firmie stawiamy na ludzi!

  • Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą aplikować poprzez:
  • - złożenie CV osobiście w biurze Zakładu w godzinach 8:00 – 16:00:
  • Babsk ul. Polna 3
  • 96-200 Rawa Mazowiecka