Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Kosztorysant majątkowy

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Kancelaria Prawna Solace

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie protokołów oględzin i kompletacja dokumentacji szkodowej
  • Sporządzanie i weryfikacja kosztorysów budowlanych naprawy szkód na nieruchomościach

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna z zakresu budowy budynków
  • Doświadczenie zdobyte w towarzystwie ubezpieczeniowym lub firmie wykonującej likwidację szkód dla towarzystw ubezpieczeniowych
  • Znajomość obsługi programów do kosztorysowania
  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • Przestrzeganie zasad profesjonalnej obsługi klienta
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjności i samodzielności w działaniu

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Praca stacjonarna - wyłącznie na dokumentach.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom