Akademia Piękna w Katowicach zatrudni kosmetologa/kosmetyczkę

Jan Nowak
  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Akademia Piękna w Katowicach-Wełnowcu jest od 17 lat wyjątkowym i przyjaznym miejscem zarówno dla klientów,jak i dla pracowników.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy i wciąż rosnącymi potrzebami klientów na nasze usługi poszukujemy kandydatów na stanowisko : kosmetolog/kosmetyczka

Zakres obowiązków;

organizacja i dbałość o ład, porządek na stanowisku pracy zgodnie z przepisami BHP i wymogami sanitarnymi

wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała oraz kosmetyki upiększającej

wykonywanie zabiegów z zakresu pielęgnacji kończyn górnych i dolnych

dobór i sprzedaż kosmetyków

Wymagania;

ukończenie studiów wyższych na kierunku kosmetologia lub 2-letniej szkoły kosmetycznej z tytułem Technik Usług Kosmetycznych

min.roczne praktyczne doświadczenie w w gabinecie kosmetycznym

Umiejętności;

wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych ,w tym oczyszczania manualnego oraz masażu twarzy, szyi i dekoltu,

obsługa i wykonywanie mikrodermabrazji diamentowej oraz pliingu kawitacyjnego;

zabiegi z zastosowaniem pilingów medycznych

henna brwi i rzęs

manicure klasyczny z użyciem cążek

manicure japoński

manicure hybrydowy

manicure French

pedicure kosmetyczny

depilacja woskiem twardym i miękkim wybranych części ciała, w tym bikini brazylijskie

klasyczny masaż całego ciała

masaż pleców i kręgosłupa

masaż ciepłymi kamieniami, ciepłą świecą, stemplami ziołowymi, bambusami, bańką chińską

Mile widziane;

mezoterapia igłowa metodą nappage, dermapenem

makijaż dzienny, wieczorowy i ślubny

stylizacja rzęs

laminowanie brwi

depilacja pastą cukrową

masaż leczniczy

paznokcie żelowe, przedłużanie na formie, zdobienie

przekłuwanie uszu

świecowanie uszu

umiejętności sprzedażowe

henna pudrowa z geometrią

masaż Kobido

radiofrekwencja mikroigłowa

Oczekujemy;

wysokiej kultury osobistej i zadbanego wyglądu

dokładności, staranności wykonywanych zabiegów

samodzielności

punktualności

empatii i uprzejmości

lojalności i dbania o wizerunek firmy

zaangażowania, chęci rozwoju zawodowego, entuzjazmu i pasji do zawodu

Oferujemy;

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym od 2006 r.

umowę o pracę na cały etat lub etat według potrzeb

uczciwy, motywacyjny system wynagrodzenia( podstawa +procent od obrotu)

szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego

pracę w miłej, przyjaznej atmosferze

elastyczny grafik pracy

odzież firmową

pełną bazę klientów

Osoby zainteresowane prosimy o CV ze zdjęciem Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych)''.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)