Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Mechanik Samochodowy

  • Reda, pomorskie pow. wejherowski

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Auto Drive lider w dziedzinie napraw automatycznych skrzyń biegów, poszukuje pracownika na stanowisko mechanik samochodowy.

Obowiązki

  • podstawowy serwis (wymiana oleju, pasków, filtrów, klocków hamulcowych itp.)
  • wykonywanie pomiarów diagnostycznych
  • montaż/ demontaż skrzyń biegów

Wymagania

  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • znajomość podstawowych narzędzi diagnostycznych i technik naprawczych
  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi mechanikami
  • prawo jazdy mile widziane
  • motywacja do pracy
  • samodzielność

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • realne premie
  • pracę w zgranym zespole doświadczonych mechaników samochodowych
  • możliwość szkolenie i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy i dobrze wyposażone stanowisko naprawcze

Jeśli posiadasz doświadczenie i umiejętności zapraszamy do aplikowania CV na maila