Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

CAD Designer / CAD Designerka

  • Radom, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

CAD. /03.24

Obowiązki :

  • projektowanie wyrobów i współudział w ich wdrażaniu
  • testowanie projektowanych rozwiązań
  • opracowanie dokumentacji

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika, budowa maszyn albo kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu wyrobów lub oprzyrządowania technologicznego
  • predyspozycje i zainteresowania w zakresie projektowania z wykorzystaniem programów CAD
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego
  • praca od poniedziałku do piątku
  • praca w dogodnej lokalizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w doświadczonym zespole projektowym z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz narzędzi projektowania

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.