Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
  • Września, wielkopolskie pow. wrzesiński

Kowal

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Produkcja Maszyn Rolniczych i Części Zamiennych Kowalscy z siedzibą we Wrześni zatrudni pracownika na stanowisko montera. W celu złożenia aplikacji prosimy wysyłać CV w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę na podanej stronie internetowej.

Monter

Obowiązki

  • Montowanie rożnego rodzaju rolek i przekładni do maszyn rolniczych
  • Przygotowanie materiałów i narzędzi potrzebnych do montażu
  • Instalacja różnego rodzaju elementów i urządzeń zgodnie z planem
  • Wykonywanie pomiarów i kontrola jakości wykonanych prac
  • Montaż i demontaż konstrukcji
  • Dobieranie odpowiedniego sprzętu i narzędzi do wykonywania zadań
  • Współpraca z innymi członkami zespołu montażowego w celu skoordynowania prac
  • Przestrzeganie standardów BHP i przepisów bezpieczeństwa
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Dokładne zapoznanie się z dokumentacją techniczną i instrukcjami montażu
  • Raportowanie postępów i ewentualnych problemów związanych z montażem
  • Szybka reakcja na ewentualne awarie lub problemy techniczne

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy jako monter lub w podobnej roli
  • Znajomości technik montażowych i narzędzi stosowanych w montażu różnych elementów
  • Umiejętności czytania i interpretowania rysunków technicznych oraz instrukcji montażowych
  • Zdolności manualne i precyzja w pracy z narzędziami oraz w montażu różnych komponentów
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi członkami zespołu montażowego
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu montażu, dbałość o szczegóły
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach podczas montażu
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przy montażu, umiejętność korzystania z odpowiedniego sprzętu ochronnego
  • Zorientowanie na jakość i dokładność wykonanego montażu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wykonywania montażu zgodnie z harmonogramem produkcji
  • Komunikatywność i umiejętność skutecznej komunikacji zarówno z kierownictwem, jak i innymi członkami zespołu monterów.

Oferujemy

  • Pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszyn
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • Możliwość rozwoju umiejętności
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki pracy