Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
  • Września, wielkopolskie pow. wrzesiński

Kowal

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Produkcja Maszyn Rolniczych i Części Zamiennych Kowalscy z siedzibą we Wrześni zatrudni pracownika na stanowisko spawacza. W celu złożenia aplikacji prosimy wysyłać CV w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę na podanej stronie internetowej.

Umowa o Pracę - Spawacz

Obowiązki

  • Wykonywanie spawania metodą MIG/MAG
  • Przygotowanie powierzchni do spawania poprzez oczyszczenie i zeszlifowanie
  • Odczytywanie i interpretowanie rysunków technicznych oraz innych dokumentów technicznych
  • Ustalanie parametrów spawania takich jak prąd, napięcie, szybkość spawania, rodzaj materiału itp.
  • Ręczne prowadzenie palnika i kontrola procesu spawania
  • Monitorowanie jakości spoin i dokładne sprawdzanie wymiarów
  • Kontrola jakości materiałów przed spawaniem (np. pomiar grubości, sprawdzenie tolerancji itp.)
  • Wykonywanie napraw spawalniczych w przypadku odkrycia wad lub uszkodzeń materiałów
  • Konserwacja i utrzymanie w czystości maszyn i narzędzi spawalniczych
  • Zachowanie procedur bezpieczeństwa podczas pracy z materiałami niebezpiecznymi i urządzeniami
  • Wsparcie innych członków zespołu przy realizacji innych zadań produkcyjnych
  • Dokładne prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami spawalniczy

Wymagania

  • Doświadczenie w spawaniu metali różnego rodzaju, preferowane wykorzystanie różnych metod spawania, takich jak MIG/MAG
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów spawalniczych
  • Zdolność do precyzyjnej pracy i zachowanie wysokiej jakości wykonania spawów
  • Umiejętność pracy w zespole i efektywna komunikacja z innymi członkami personelu
  • Punktualność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Gotowość do nauki i doskonalenia swoich umiejętności spawalniczych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • Możliwość rozwoju umiejętności
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym
  • Możliwość wykazania się samodzielnością