Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
  • Września, wielkopolskie pow. wrzesiński

Kowal

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Produkcja Maszyn Rolniczych i Części Zamiennych Kowalscy z siedzibą we Wrześni zatrudni pracownika na stanowisko tokarza. W celu złożenia aplikacji prosimy wysyłać CV w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę na podanej stronie internetowej.

Umowa o Pracę - Tokarz CNC

Obowiązki

  • Obsługa tokarki CNC
  • Wykonywanie obróbki skrawaniem na tokarce zgodnie z przygotowanym programem
  • Montowanie i przygotowywanie detalów do obróbki na tokarce
  • Pomiar i kontrola wymiarów wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych
  • Dbanie o utrzymanie wysokiej jakości wykonanych detali
  • Dokonywanie ewentualnych poprawek programów obróbkowych
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa przy pracy na tokarce CNC

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze tokarek CNC
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych
  • Znajomość narzędzi skrawających i ich właściwego stosowania
  • Precyzja w wykonywaniu obróbki na tokarce CNC
  • Zdolność do pracy pod presją czasu i w warunkach wyższej produkcji
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność
  • Świadomość przestrzegania zasad BHP w miejscu pracy
  • Odpowiedzialność i dbałość o jakość wykonanej pracy
  • Gotowość do nauki i doskonalenia umiejętności w zakresie obróbki tokarskiej CNC

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • Możliwość rozwoju umiejętności
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym
  • Możliwość wykazania się samodzielnością