Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
HR Mastiff

Młodszy Koordynator Regionalny ds. Medycznych

  • Wieliczka, małopolskie pow. wielicki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy nowoczesną firmą rekrutacyjną, która swoje fundamenty działalności opiera na relacjach z ludźmi. Od wielu lat dostarczamy usługi rekrutacyjne najbardziej prestiżowym organizacjom. Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku, specjalizujemy się w branży Life Science. Jest to główny obszar naszej działalności, ale prowadzimy procesy również w obszarze FMCG, Finance, Retail SSC/BPO, Human Resources, Tax & Legal, SSC/BPO. Wspieramy Klientów wiedzą ekspercką i wieloletnim doświadczeniem.

Rekrutujemy dla renomowanej Firmy z branży medycznej, która zapewnia profesjonalną opiekę medyczną w warunkach domowych. Świadczenia te są nieodpłatne, w pełni refundowane i udzielane wyłącznie w ramach umowy z NFZ.HR Mastiff posiada certyfikat o dokonaniu wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ).

Obowiązki

  • Koordynowanie pracy personelu medycznego (lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci) na podległym terenie;
  • Przygotowanie pacjenta i rodziny pacjenta wentylowanego mechanicznie do sprawowania codziennej opieki;
  • Szkolenie personelu medycznego w zakresie organizacji udzielania świadczeń medycznych, prowadzenia dokumentacji medycznej i obsługi sprzętu medycznego;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji medycznej;
  • Planowe i awaryjne wymiany sprzętu u pacjentów będących pod opieką Firmy;
  • Kontakt z placówkami medycznymi kwalifikującymi pacjentów do opieki.

Wymagania

  • Wykształcenie pielęgniarskie z preferowaną ukończoną specjalizacją lub kursem kwalifikacyjnym w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki lub pielęgniarstwa opieki długoterminowej;
  • Doświadczenie w pracy w szpitalu na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza (2-3 lata);
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych;
  • Zorientowanie na rezultat/cel;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Konkurencyjny system wynagradzania zawierający premie roczne i kwartalne;
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop;
  • Samodzielność na stanowisku;
  • Benefity pracownicze: karta żywnościowa, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe;
  • Rozwój w strukturach firmy.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Panią Anetę Krajewską – Osińską, zam. Rybie, ul. Przesmyk 11, 05-090 Raszyn prowadzącą działalność gospodarczą na podstawie wpisu do CEIDG pod firmą „HR Mastiff Aneta Krajewska – Osińska”, posiadającą numer NIP 1132285448, REGON 369055765 w zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.