Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
GRH Polska

Monter sieci energetycznych – wolne weekendy!

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Firma działająca w branży elektroenergetycznej poszukuje pracowników na stanowisko: Elektromontera do pracy na terenie województwa mazowieckiego.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracy
  • Zarobki do 9000 zł netto bez nadgodzin
  • Pracę w systemie 1-zmianowym
  • Wolne weekendy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowania szkoleń
  • Kartę Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Obowiązki na stanowisku:

  • Budowa sieci elektroenergetycznych kablowych i napowietrznych niskiego i średniego napięcia

Oczekujemy:

  • Wykształcenia w kierunku elektrycznym lub elektroenergetycznym
  • Uprawnienia SEP E+D powyżej 1kW

Jeśli zainteresowała Cię oferta to APLIKUJ!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

100037489

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).