Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Technik Serwisu

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • serwis i utrzymanie farm fotowoltaicznych - praca częściowo delegacyjna,
  • usuwanie powstałych usterek i awarii,
  • okresowe przeglądy i oględziny,
  • wykonywanie pomiarów kontrolnych i diagnostycznych,
  • przygotowanie oraz udział w odbiorach farm fotowoltaicznych,
  • przygotowanie oraz udział w odbiorach stacji transformatorowych SN/nn,
  • udział w uruchomieniach.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • świadectwa kwalifikacji SEP (kat. E i D) lub chęć ich zdobycia,
  • umiejętność czytania map i rysunków technicznych,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • gotowość do pracy dyżurowej (2 dni weekendowe w miesiącu),
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej; rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac; zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową :)