Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
Jobzone Norge AS

Pracownik produkcji stali zbrojeniowej

  • Krosno, podkarpackie pow. Krosno

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

W Jobzone Norge AS posiadamy wizję bycia najlepszym pracodawcą w naszej branży w Norwegii. Oferujemy naszym pracownikom stałą umowę o pracę, konkurencyjne oraz uczciwe wynagrodzenie. W Jobzone Norge AS otrzymujesz stałą osobę kontaktową, która wspiera oraz doradza Ci na każdym etapie zatrudnienia. W naszym biurze posługujemy sie trzema językami: norweskim, angielskim oraz polskim więc nie czekaj i aplikuj już dziś.

Obowiązki

  • Miejsce pracy: Tromsø, Norwegia
  • Obsługa maszyn zbrojarskich (gięcie, prostowanie prętów zbrojeniowych)
  • Obsługa urządzeń transportu bliskiego m.in suwnicy
  • Przestrzeganie zasad bhp i regulaminów

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenia w pracy przy produkcji stali.
  • Doświadczenia w pracy jako operator maszyn zbrojarskich
  • Kurs na suwnice (ważny w Norwegii G4).
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: od 240kr/h.
  • Długoterminową, stabilną i legalną pracę.
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem.
  • Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia.
  • Jeśli nie masz zakwaterowania w Tromsø, możemy w tym pomóc.