Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
  • Kielce, świętokrzyskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Brygadzista

Obowiązki

  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego Oddziału,
  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Nadzór nad dokumentacją podległego Oddziału przy: remanentach stanu magazynu, wydawaniu i odbiorze sprzętu, sporządzaniu kalkulacji napraw uszkodzonego sprzętu,
  • Sprawna realizacja wszystkich procesów napraw i konserwacji,
  • Organizacja porządku na podległym Oddziale,
  • Kontrola nad funkcjonowaniem Oddziału,
  • Raportowanie wszystkich wykonanych prac do przełożonego.
  • Nadzór nad podległymi pracownikami, oraz rekrutacja nowych pracowników.

Wymagania

  • Wiedzy technicznej w zakresie wykonywanych montaży i posiadanego sprzętu, (smykałka "złotej rączki)
  • Prawa Jazdy kat. B, mile widziane dodatkowe uprawnienia,
  • Obsługa komputera, drukarki, aplikacji mobilnych.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę u polskiego pracodawcy z 25-letnim stażem na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (możliwość odbycia kursów specjalistycznych),
  • Jasną ścieżkę awansu zawodowego oraz wzrostu zarobków,
  • Gwarantujemy pozytywną energię, wsparcie oraz szacunek,
  • Charakter pracy: praca fizyczna, brygadzista pracujący nie tylko nadzorujący.