Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
  • Kielce, świętokrzyskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

W związku z intensywnym rozwojem P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. poszukuje dynamicznej i operatywnej osoby na stanowisko: KIEROWCA/MAGAZYNIERMiejsce: Kielce

Kierowca/magazynier

Obowiązki

  • · Kompletowanie i składanie zamówień środków czystości i higieny
  • · Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,
  • · Realizacja dostaw do klientów,
  • · Załadunki i rozładunki towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy,
  • · Przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • · Dbanie i utrzymywanie porządku w magazynie
  • · Prowadzenie ewidencji maszyn i urządzeń

Wymagania

  • · prawo jazdy kat. B
  • · znajomość pakietu MS Office
  • · doświadczenie na podobnym stanowisku
  • · z racji posiadania statusu Zakładu Pracy Chronionej mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

Oferujemy

  • · Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • · Elastyczny czas pracy
  • · Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • · Systematyczne szkolenia
  • · Pakiet medyczny i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Gen. J. Hauke-Bosaka 9 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej.
  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 lub 5 1 3 9 2 1 4 1 2 przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres Aplikuj