Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

MECHANIK - AUTOBUSY, SAMOCHODY CIĘŻAROWE

  • Islandia zagranica

Mechanik

Umowa o pracę

GP Recruitment

GPR jest wpisana do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr ewidencyjnym 25722
GP Recruitment to firma rekrutacyjno-konsultingowa świadcząca firmom efektywne usługi rekrutacyjne i selekcyjne.
Z sukcesem działamy na międzynarodowym rynku rekrutacyjnym od 15 lat - od 2004 roku.

Obowiązki

1. Specjaliści od silników, przekładni i napędów.
2. Specjaliści od naprawy silnika i generalnego remontu (np. hamulce, lampy, rozwiązywanie drobnych problemów elektrycznych).
3. Technicy diagnostyczni – Rozwiązywanie i naprawianie problemów za pomocą oprogramowania diagnostycznego w celu znalezienia problemów elektrycznych i konserwacji zapobiegawczej.
4. Technicy naprawy samochodów ciężarowych.
5. Spawacze Mig/Mag
6. Tokarze – dobre umiejętności i doświadczenie w stosowaniu tokarek do prac metalowych.
7. Pracownik pomocniczy – szeroki zakres prac, takich jak przygotowanie malarskie, małe spawanie i inne rzeczy.

Wymagania

1. Doświadczenie jako mechanik w co najmniej jednym z powyższych wolnych stanowisk jest wymagane.
2. Chęć do pracy w Islandii przez co najmniej 1 rok.
3. Umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

Oferujemy

1. Płaca minimalna w godzinach podstawowych od 2200€ netto.
2. Regularna praca od 8:00 do 18:00 daje możliwość wynagrodzenia na poziomie 2800 € netto.
3. W przypadku dodatkowych godzin pracy dla tego czasu pracy stawka wynosi 32 €/h.
4. Umowa bezpośrednio z islandzkim pracodawcą.
5. Praca na stałe z możliwością wzrostu.
6. Zakwaterowanie w pobliżu pracy, własny pokój.