Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
  • Bolesławiec, dolnośląskie pow. bolesławiecki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalizujemy się w prowadzeniu inwestycji w pełnym zakresie, zachowując najwyższe standardy europejskie dbając przy tym o środowisko.Dbamy o rzetelny kontakt z klientami, cechuje nas transparentność i niezawodność.Zapewniamy realizację inwestycji zgodnie z wszystkimi normami i przepisami, aby sprostać warunkom jakie stawiane są w dzisiejszych czasach pod względem technologii.Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku europejskim.

Specjalista ds. marketingu

Obowiązki

  • Kompleksowe zarządzanie platformami social media (Facebook, Linkedin) oraz firmową stroną www z udziałem Webmastera
  • Współpraca ze specjalistą od Google Ads oraz monitorowanie wyników Google Ads
  • Prowadzenie kampani marketingowych z użyciem programu Redlink
  • Monitorowanie i analiza rynku, trendów, cen i działań konkurencji.
  • Tworzenie treści na potrzeby Social media (poradniki, filmy, reportaże)
  • Zarządzanie platformą Gowork
  • Ciągła praca nad udoskonalaniem Portfolio firmy
  • Raportowanie wyników do przełożonego

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku, związane z zarządzaniem platformami SM;
  • Język niemiecki na poziomie minimum B2;
  • Duża samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji;
  • Orientacja na wynik oraz rozwinięte zdolności negocjacyjne

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat w stabilnej, wciąż rozwijającej się firmie
  • ciekawą, różnorodną pod względem produktowym pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach