Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

KIEROWNIK BUDOWY w branży elektrotechnicznej

  • Rzgów, łódzkie pow. łódzki wschodni

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej. Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz rozwój, a także innowacyjność rozwiązań.

Obowiązki

  • Bieżąca kontrola postępu realizacji prac na budowie pod względem zgodności z dokumentacją techniczną
  • Przygotowywanie dokumentów i materiałów niezbędnych do prawidłowej organizacji pracy
  • Ścisła współpraca z zespołem koordynacyjnym zarządzającym procesem budowlanym
  • Kierowanie podległym zespołem elektromonterów oraz podwykonawców
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz negocjacje cenowe
  • Współpraca z przedstawicielami klienta na budowie, podwykonawcami i dostawcami
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej ,
  • Udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji dotyczącej odbioru robót
  • Nadzór oraz optymalizacja realizacji inwestycji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, elektryczne
  • Posiadanie uprawnień budowlanych E i D
  • Uprawniania budowlane w zakresie sieci, instalacji , urządzeń elektrycznych
  • Min. dwu letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • Znajomość oprogramowania: Norma PRO, Auto-Cad oraz pakiet Office
  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa własna,
  • Sumienność, dokładność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność oraz samodzielność
  • Otwartość na wiedzę i nowe doświadczenia

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia budowlane
  • Wspólny rozwój w dynamicznej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego ( szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe