Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
  • Praszka, opolskie pow. oleski

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Pełna administracja kadrowo-płacowa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Zakładanie i prowadzenie teczek akt osobowych pracowników,
  • Sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy, zaświadczeń, umów cywilno-prawnych i innych dokumentów kadrowo-płacowych,
  • Rozwiązywanie stosunku pracy,
  • Obsługa programu Płatnik w zakresie zgłaszania i wyrejestrowywania pracowników i członków rodzin,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, wprowadzanie nieobecności pracowniczej do programu Gratyfikant i przygotowywanie dokumentów, danych do naliczania wynagrodzeń,
  • Sporządzanie listy płac oraz rachunków z tytułu umów cywilno-prawnych,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji z zakresu: wynagrodzeń, zasiłków, rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym i PFRON
  • Weryfikacja i aktualizacja listy pracowników pod kątem zapisów do PPK,
  • Sporządzanie pism urzędowych,
  • Sprawozdawczość i analiza kadrowo-płacowa na potrzeby wewnętrzne oraz GUS,
  • Zarządzanie procesami dotyczącymi HR.

Nasze wymagania

  • 3-4 letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne,
  • umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych- mile widziana znajomość programu Gratyfikant GT,
  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie, komunikatywność.

To oferujemy

  • Stabilną choć pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydata z możliwością renegocjacji po okresie próbnym,
  • System kwartalnych premii motywacyjnych,
  • Podstawowy pakiet opieki medycznej dla pracownika z możliwością rozszerzenia o dodatkowe świadczenia oraz o członków rodziny,
  • Dofinansowanie do karty sportowej oraz posiłków,
  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach opłacanych przez firmę oraz uzyskania dofinansowania do własnych propozycji dokształcania.