Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
ZRE Katowice

Kontroler jakości

  • Katowice, śląskie

Energetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

38/23/JL3

Obowiązki

  • wykonywanie badań niszczących zgodnie z obowiązującymi normami i standardami,
  • sporządzanie dokumentacji wyników badań oraz zleceń,
  • kontakt ze zleceniodawcami oraz organizacjami zewnętrznymi,
  • wykonywanie badań makroskopowych i mikroskopowych.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne w kierunkach: spawalnictwo, materiałoznawstwo, inżynieria materiałowa, mechanika,
  • znajomość obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych oraz rysunku technicznego,
  • znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z norm i dokumentacji,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy,
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziany certyfikat VT1 +2,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pomoc we wdrożeniu do pracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje pracownika,
  • współpraca z profesjonalnym zespołem,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do Karty MultiSport, wypoczynku (tzw. „wczasów pod gruszą”), kolonii dla dzieci, wycieczek, biletów do kina.

  • Aplikuj za pomocą formularza!