Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
  • Niepołomice, małopolskie pow. wielicki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik narzędziowni CNC

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór pracy narzędziowni
  • planowanie prac i nadzór jakościowy i terminowy realizacji planu
  • opracowywanie technologii i programowanie maszyn sterowanych numerycznie (frezarki 3-osiowe, automaty tokarskie)
  • raportowanie wyników produkcyjnych do przełożonego
  • weryfikacja jakościowa produkowanych narzędzi i form

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii obróbki metali oraz wytwarzania form wtryskowych
  • znajomość systemów CAD/CAM (preferowane NX CAD)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • znajomość sterowania maszyn
  • zmysł techniczny
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe ubezpieczenie