Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

  • Kraków, małopolskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Zawody: Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej
  • Inne wymagania: Wymagany kierunek wykształcenia: przygotowanie pedagogiczne do nauczania wychowania do życia w rodzinie.
    umiejętności: praca z dziećmi
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN
  • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIEBRUTTO DLA CAŁEGO ETATU:
    dla nauczycieli z tytułem magistra i przygotowaniem pedagogicznym (stanowiących 95% wszystkich nauczycieli)
    nauczyciel poczatkujący 4 908 zł
    nauczyciel mianowany 5 057 zł
    nauczyciel dyplomowany 5 915 zł
    dla pozostałych nauczycieli
    nauczyciel poczatkujący 4 788 zł
    nauczyciel mianowany 4 910 zł
    nauczyciel dyplomowany 5 148 zł
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)