Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Specjalista ds.księgowości

ENERGOMONTAŻ-PÓŁNOC-BEŁCHATÓW SPÓŁKA AKCYJNA
  • Kleszczów, łódzkie pow. bełchatowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Energomontaż-Północ-Bełchatów S.A.
z siedzibą w Rogowcu aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko
SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Wymagania

• wykształcenie wyższe w kierunku ekonomia, finance lub rachunkowość
• samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność
• umiejętność analitycznego myślenia
• kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości
• znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
• umiejętność samdzielnego identyfikowania problemów oraz wyszukiwanie optymalnych rozwiązań
Zakres obowiązków:
• wystawianie faktur sprzedaży oraz księgowanie dokumentów zakupu
• prowadzenie ewidencji rejestrów VAT
• sporządzanie sprawozdań GUS oraz NBP
• prowadzenie ubezpieczenia Spółki
• prowadzenie dokumentacji księgowej związanej z gospodarką magazynową
• weryfikacja dokumentów księgowych
• udział w procesie zamykania miesiąca, zamykania roku

Oferujemy

• pracę w firmie należącej do Grupy Kapitałowej Polimex
• możliwość rozwoju zawodowego w powierzonych obszarach odpowiedzialności
• stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę
• dofinansowanie do letniego wypoczynku i inne świadczenia z ZFŚS
• pracę w zgranym zespole doświadczonych pracowników
Miejsce pracy:
• ul. Montażowa 2, Rogowiec