Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Hilark SP.z o.o.

Magazynier - pakowacz

  • Kraków, małopolskie
  • 6 000-8 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • praca na magazynie przy PAKOWANIU i WYSYŁCE towaru

  • sortowanie / pakowanie towaru wg zamówień klienta

  • przygotowanie paczek do odbioru przez kuriera

  • zapewnienie terminowej realizacji zadań

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania

    • gotowość do wykonywania pracy stojącej

    • umiejętność pracy zespołowej

    • solidność, punktualność, dokładność

    • umiejętność pracy z komputerem

      • doświadczenie: nie wymagane

      • sumienne i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań

      • chęć do pracy

    Oferujemy

    • stałe miejsce pracy

    • umowę o pracę

    • praca Pn-Pt 6-14 lub 14-22

    • możliwość rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji

    • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    • Administratorem danych osobowych jest Hilark SP.z o.o. 31-670 Kraków Powstańców 127, NIP: 5130237246. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hilark SP.z o.o. 31-670 Kraków Powstańców 127, NIP: 5130237246 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.