Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
STERNEL Sp. z o.o.

Programista PLC

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Sternel jako spółka został utworzony w 2016 roku, na bazie grupy robotyków z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w automatyzacji linii produkcyjnych, dla dużych koncernów samochodowych. Do sukcesów naszych programistów można zaliczyć m.in. wdrożenia na liniach takich grup kapitałowych jak BMW AG, Daimler AG, VW AG, Porsche, Jaguar.

Zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC offline/online,
  • Uruchamianie linii produkcyjnych,
  • Parametryzacja maszyn produkcyjnych,
  • Testowanie oprogramowania,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektronika),
  • Doświadczenie w branży automotive industry na stanowisku programista PLC,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość programowania sterowników: Siemens, Allen Bradley, Schneider,
  • Praktyczna znajomość STEP7, TIA Portal, Zenon, inTouch,
  • Doświadczenie w programowaniu offline,
  • Doświadczenie w Virtual Commisioning,
  • Znajomość standardów stosowanych w branży motoryzacyjnej (VASS, INTEGRA, LU, V8),
  • Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz system premiowy,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i interesujące projekty,
  • Rozwój kariery zawodowej,
  • Niezbędne narzędzia do pracy tj. komputer, telefon, pełne wyposażenie w ubrania oraz samochód,
  • Szkolenia oraz certyfikacje ze standardów stosowanych w branży motoryzacyjnej.

  • Administratorem danych osobowych jest STERNEL Sp. z o.o. 61-441 Poznań 28 czerwca 1956 r. 406/1.25, NIP: 5252683113. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STERNEL Sp. z o.o. 61-441 Poznań 28 czerwca 1956 r. 406/1.25, NIP: 5252683113 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.