Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
PI MANAGEMENT SP. Z O.O

Praca dla kelnerów i barmanów

  • Kraków, małopolskie

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Portfel Inwestycyjny Apartamenty&Hotele

Restauracja w hotelu poszukuje komunikatywnych, uśmiechniętych i samodzielnych kelnerów i barmanów (K/M).

Grafik pracy elastyczny dopasowany do potrzeb

Wysokie napiwki, premie od sprzedaży

Zakres obowiązków

Kelner:

  • zapewnianie wysokiego standardu obsługi gości

  • przyjmowanie zamówień

  • doradzanie gościom w wyborze potraw

  • znajomość obowiązującego menu

  • prowadzenie rachunku klienta

  • utrzymywanie porządku oraz dbałość o estetykę miejsca pracy

  • współpraca z pozostałymi działami

  • zapewnienie dobrej komunikacji na linii kuchnia – kelner

  • przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz higieny

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

  • zgłaszanie do managera uwag ze strony gości

Barman:

  • przygotowywanie i serwowanie koktajli

  • dbanie o czystość baru i jakość przygotowywanych napojów i koktajli

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność budowania relacji z Gośćmi oraz pozytywne nastawienie

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w godzinach porannych bądź wieczornych

  • samodzielność oraz zaangażowanie

  • wysoka kultura osobista

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowym obiekcie

  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, wyżywienie)

  • atrakcyjna wypłata zawsze na czas + service charge

  • Wszelkie dane osobowe przekazane nam przez Państwa w wiadomości email (przykładowo: adres email, imię i nazwisko) będą przez nas przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest PI MANAGEMENT, z siedzibą w Krakowie, przy ul. Piastowska 44D, 30-070 Kraków, NIP 6793174441 Przetwarzanie przez nas danych osobowych odbywa się zgodnie z prawem, w sposób rzetelny i przejrzysty. Dane osobowe przetwarzamy na podstawie udzielonej nam przez Państwa dobrowolnej zgody (w szczególności poprzez skierowanie do nas wiadomości mailowej), oraz na podstawie prawnie usprawiedliwionego interesu firmy PI MANAGEMENT jako Administratora danych. Przetwarzamy Państwa dane osobowe celem zapewnienia Państwu jak najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, w tym w szczególności związanych z rezerwacją miejsc w naszych obiektach lub sprawnej realizacji wiążącej nas z Państwem umowy.  W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Państwu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo żądania ich usunięcia, jak i również prawo do żądania ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wycofania zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. GIODO. Jednocześnie, prosimy Państwa o nie przesyłanie nam danych wrażliwych rozumieniu art. 9 ust. 1 RODO.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeń rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE