Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Kraków, małopolskie

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Projektant - branża budowlana

Biuro projektowe ALIT Sp. z o.o. od 25 lat zajmuje się projektowaniem instalacji dla budownictwa przemysłowego, m.in. zakładów przemysłu cementowego, wapienniczego oraz energetycznego.
Jako biuro wykonujemy dokumentację projektową zarówno na rynku polskim i zagranicznym.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant branży budowlanej

Zakres obowiązków

  • Opracowanie dokumentacji projektowej w różnych etapach projektowych: studium wykonalności, koncepcji, ekspertyz, projektów budowlanych i wykonawczych
  • Modelowanie konstrukcji budowlanych w dwu- i trójwymiarowych systemach projektowania (konstrukcji żelbetowych oraz stalowych)
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych
  • Sprawdzanie poprawności sporządzonej dokumentacji projektowej (modele BIM oraz rysunki)
  • Nadzór nad przydzielonym zespołem pracowników przy realizacji projektu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Znajomość programów do projektowania: Robot, Revit, Advance steel, AutoCad
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów: Spec-bud, GEO5
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy
  • Pracowitość, sumienność, samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę w firmie z ponad 25-letnią tradycją
  • Możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego
  • Współpraca w zespole wykwalifikowanych pracowników
  • Wyjazdy służbowe na różne budowy firmy
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet medyczny
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia
  • Administratorem danych osobowych jest Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych "ALIT" Sp. z o.o. 31-566 Kraków Ofiar Dąbia 2b, NIP: 6761015679. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych "ALIT" Sp. z o.o. 31-566 Kraków Ofiar Dąbia 2b, NIP: 6761015679 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.