Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.

Specjalista ds. jakości, dział jakości HACCP

  • Ostróda, warmińsko-mazurskie pow. ostródzki

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Prężnie rozwijająca się firma w polskim kapitałem. O ugruntowanej pozycji na rynku.
Poszukuje do swojego grona osoby/ pracownika działu jakości. Jeśli masz wykształcenie kierunkowe, posiadasz doświadczenie lub chcesz się rozwinąć w tym kierunku to zapraszamy- właśnie Ciebie szukamy.

Obowiązki

-Kontrola procesów produkcyjnych w celu zapewnienia wysokiej jakości wyrobów
- Kontrola jakościowa i ilościowa dostaw zgodnie z pomiarami oraz specyfikacjami

  • - Analiza i weryfikacja procesu produkcyjnego w przypadku wystąpienia błędu- Wdrażanie działań korygujących- Prowadzenie dokumentacji jakościowej

Wymagania

- książeczka sanitarno- epidemiologiczna
- mile widziane doświadczenie na stanowisku
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dobra organizacja pracy

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- możliwość zdobycia doświadczenia poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności
- praca w młodym ambitnym zespole

Jeśli szukasz doświadczenia w dziale jakości w branży drobiarskiej to zapraszamy, jeśli nie masz takie a masz wykształcenie w tym kierunku to na Ciebie także czekamy do zgłoszenia oferty zapraszamy :)