Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Młodszy specjalista w Dziale Zarządzania Klastrami Energii (JST)

  • Węgrzce, małopolskie pow. krakowski

Energetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy DOEKO GROUP – Twoim przewodnikiem po świecie Gospodarki Niskoemisyjnej. Nasza podróż rozpoczęła się 7 lat temu w malowniczych Węgrzcach, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest liderem doradztwa dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w Polsce. Nasza specjalność to opracowywanie dokumentacji technicznej, której celem jest wspieranie samorządów w kształtowaniu przyszłości energetycznej. Dzięki naszym usługom doradczym, jednostki te mogą nie tylko zyskać dostęp do nowoczesnych rozwiązań w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii, ale również uzyskać niezbędne dofinansowanie na ich wdrożenie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których liczba oscyluje wokół 10 osób – każda z nich to specjalista w swoim fachu, gotowy podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Nasza siła tkwi w doświadczeniu i realizacji projektów inwestycyjnych, które przyczyniają się do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Współpracując z nami, samorządy otrzymują nie tylko wsparcie w kreowaniu nowych koncepcji Klastrów Energii, ale również pomoc w koordynowaniu ich działań. Realizujemy projekty, które są nie tylko odpowiedzią na bieżące potrzeby, ale również inwestycją w zrównoważoną przyszłość. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wiedza i doświadczenie, ale również empatyczne podejście do każdego klienta. Rozumiemy wyzwania, przed którymi stoją samorządy, i jesteśmy tutaj, aby pomóc im je przezwyciężyć. Zapraszamy do współpracy – razem możemy tworzyć zieloną przyszłość dla naszych społeczności.

Jesteś młodym, ambitnym człowiekiem? Szukasz stałej pracy w branży, która jest na topie, w zespole, który wszystkiego Cię nauczy? Zobacz poniżej co proponujemy i czego wymagamy, abyś mógł zostać częścią Naszej załogi.

Obowiązki

  • praca w zespole realizującym ambitne projekty w branży OZE
  • operacyjna współpraca z Jednostkami Samorządu Terytorialnego
  • realizacja zadań wynikających z umów z JST oraz utrzymywanie z nimi bieżącej komunikacji pod opieką Specjalisty
  • obsługa zgłoszeń telefonicznych i mailowych
  • prowadzenie działań informacyjnych
  • agregacja i analiza danych
  • współpraca z Partnerami i podwykonawcami firmy
  • prowadzenie statystyk i podsumowań
  • przygotowywanie prezentacji
  • tworzenie dokumentów strategicznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wyższe techniczne lub inżyniera środowiska, odnawialne źródła energii, ekologiczne źródła energii)
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, punktualność
  • znajomość środowiska Google Workspace
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność wykonywania pracy zadaniowej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zainteresowania w dziedzinie OZE, energetyka
  • praca z GIS (będzie dodatkowym atutem) i/lub
  • praca w Canvie (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • udział w ambitnych projektach dających ogromne doświadczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju, zaplanowana ścieżka kariery
  • szkolenia rozwojowe ze specjalistami z zespołu
  • wyjazdy integracyjne – po okresie próbnym
  • karta multisport – po okresie próbnym
  • system premiowy – po okresie próbnym

  • Wynagrodzenie wynosi od 3200-4500 brutto w zależności od rodzaju umowy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DOEKO GROUP sp. z o.o. 32-086 Węgrzce Warszawska 126A, NIP: 9452196242 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.