Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
Feedpro Sp. z o.o.

Technolog żywności, technolog mięsa

  • Goleniów, zachodniopomorskie pow. goleniowski

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Feedpro Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów karmy dla zwierząt domowych.Od karmy dla szczeniąt po karmę dla seniorów. Bez mączki kostnej, bez substytutów białka, bez konserwantów, bez sztucznych barwników i aromatów.Tylko najlepsze naturalne składniki. Produkujemy mokrą karmę dla psów i kotów w jakości Super Premium. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki

  • Analiza, doskonalenie, optymalizacja stosowanych receptur i technologii,
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej, specyfikacji nowych produktów z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych,
  • Opracowywanie receptur nowych produktów,
  • Doskonalenie istniejących produktów,
  • Nadzór nad projektami rozwojowymi w zakresie nowych produktów,
  • Prowadzenie prób technologicznych,
  • Bieżący nadzór nad jakością dostarczanych surowców,
  • Bieżący nadzór nad jakością wytwarzanych produktów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu - technologia żywności ze specjalnością technologia mięsa,
  • Znajomość procesu produkcji sterylizowanych konserw mięsnych,
  • Znajomość systemu kontroli HACCP,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność,
  • Zdolności organizacyjne, sumienność, samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • Stabilną pracę na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą.