Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Doradca Kredytowy

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji i wniosków kredytowych oraz leasingowych naszych klientów
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Klientami
  • Kontakt z instytucjami finansowymi
  • Współpraca z naszą siecią sprzedaży
  • Udoskonalanie procesu finansowania instalacji i rozwijanie oferty produktów finansowych dla naszych Klientów
  • Wykonywanie pozostałych czynności administracyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie - wykształcenie wyższe kierunkowe (administracja, ekonomia, finanse, bankowość) będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza dotycząca produktów finansowych i bankowych – szczególnie w odniesieniu do leasingu i kredytów
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, życzliwe i profesjonalne podejście do Klienta
  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i terminowość w realizacji zadań
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość zagadnień związanych z administrowaniem dokumentacją finansową
  • Wymóg konieczny – nieposzlakowana opinia, pozytywna historia współpracy z instytucjami finansowymi i zaświadczenie o niekaralności
  • Znajomość branży fotowoltaicznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna w standardzie Premium działająca na terenie całej Polski
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach branżowych
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze - tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARAGO ELECTROMOBILITY Sp. z o.o. 87-300 Brodnica Podgórna 82A, NIP: 9562326208 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.