Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Polenergia Fotowoltaika

Menedżer Regionalny OZE

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem rozproszonym w spółce należącej do największej prywatnej grupy energetycznej w Polsce.
  • Rozwój zespołu sprzedażowego w podległym regionie.
  • Współtworzenie i realizacja planu sprzedaży.
  • Monitorowanie, analiza i optymalizacja realizacji celów biznesowych.
  • Szkolenie i wdrażanie Doradców Handlowych w terenie.
  • Wspieranie i motywowanie swojego zespołu.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w skutecznym kierowaniu zespołem sprzedażowym.
  • Doświadczenie w sprzedaży B2C lub B2B.
  • Twoje działania charakteryzuje wysoka efektywność i zorientowanie na cel.
  • Jesteś pełen energii, otwartości i inicjatywy.
  • Szybko zmieniające się warunki są dla Ciebie bodźcem do działania i nieustannego rozwoju.
  • Dla Ciebie słowo "niemożliwe" po prostu nie istnieje!
  • Doświadczenie w branżach takich jak OZE, bankowość lub telekomunikacja – ale jeśli nie masz takiego doświadczenia, nie martw się! Oferujemy najlepsze w branży szkolenia sprzedażowe, które przygotują Cię do osiągnięcia sukcesu.

To oferujemy

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • Nowoczesne auto służbowe (SUV), smartfon, tablet z innowacyjną aplikacją sprzedażową.
  • Możliwość pracy w dużej, silnej i stabilnej firmie, która należy do Grupy Kapitałowej notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz jest Liderem Transformacji Energetycznej.
  • Liczne konkursy sprzedażowe oraz wyjazdy integracyjne do najdalszych zakątków na całym świecie.
  • Bieżące wsparcie doświadczonych trenerów, dzięki którym będziesz rozwijał swoje umiejętności sprzedażowe i menedżerskie
  • Wspierającą kulturę: Dołączając do nas, stajesz się częścią zespołu, który wspiera się nawzajem w dążeniu do wspólnych celów.
  • Sprawdzone rozwiązania marketingowe, które pomogą Twojemu zespołowi w drodze do sukcesu.
  • Ścieżkę kariery, budującą Twoją przyszłość.
  • Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny.
  • Dostęp do profesjonalnej platformy szkoleniowej.
  • Możliwość pracy w jednej z najszybciej rozwijających się branż na świecie.
  • Pracę w firmie, która stawia na innowacje i zrównoważony rozwój.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polenergia Fotowoltaika S.A. 02-661 Warszawa Plac Gugulskiego 1, NIP: 7792508573 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.