Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Specjalista ds. handlu i administracji

  • Grabica, łódzkie pow. piotrkowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • przedstawianie ofert handlowych i sprzedaż produktów klientom,
  • koordynacja sprzedaży, budowanie i realizowanie strategii handlowej firmy,
  • sporządzanie umów handlowych,
  • budowanie dobrych relacji z klientami,
  • prace administracyjne.

Nasze wymagania

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość programów do obsługi biurowej,
  • sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • obsługa pakietu Office.
  • znajomość branży rolniczej, lub doświadczenie pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • atrakcyjne, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz premie,
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobytą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy.

Osoby zainteresowane niniejszym ogłoszeniem zapraszamy do przesłania CV.

Uprzejmie informujemy, że rozmowy zostaną przeprowadzone tylko z wybranymi kandydatami.