Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
TSLOGISTIC Tomasz Sawicki

Stażysta w dziale administracji i finansów

  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

W TSLOGISTIC zapewniamy szeroką gamę profesjonalnych usług spedycyjno-logistycznych.Nieprzerwanie od 2010 roku tworzymy przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, w którym każdy ma prawo do wyrażania siebie i do rozwoju- poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu.

Obowiązki

  • wsparcie działu administracji i finansów przy wystawianiu faktur sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • wsparcie przy ewidencjonowaniu faktur kosztowych;
  • archiwizacja dokumentacji transportowej;
  • wyjaśnianie niezgodności w podległej dokumentacji;
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej;
  • wsparcie działu operacyjnego poprzez koordynację administracji biura;
  • współpraca z innymi działami w celu zwiększania efektywności funkcjonowania firm.

Wymagania

  • znajomość obsługi programów biurowych;
  • umiejętność organizacji pracy oraz planowania zadań;
  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • umowę zlecenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w zakresie administracji i finansów,
  • brak dress codu,
  • partnerskie podejście w relacji pracownik-pracodawca,