Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Strzyżów, podkarpackie pow. strzyżowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zbiórka odpadów komunalnych, sprzątanie pomieszczeń, odsnieżanie placów parkingów.

Miejsce pracy: 1 Maja 38/B, 38-100 Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackieNazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE "ZAGRODA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres: 1 Maja 38/B, 38-100 Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackieNazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie

Pracownik Fizyczny

Obowiązki

  • Wykonywanie prac fizycznych zgodnie z instrukcjami przełożonych
  • Przygotowanie materiałów lub narzędzi potrzebnych do pracy
  • Utrzymywanie czystości i porządku na miejscu pracy
  • Obsługa prostych narzędzi i maszyn
  • Zachowywanie bezpieczeństwa i przestrzegania przepisów BHP
  • Może być konieczność podnoszenia lub przenoszenia ciężkich przedmiotów

Wymagania

  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w zawodzie (mile widziane)
  • Wykształcenie podstawowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęci nauki i gotowość do podnoszenia kwalifikacji w trakcie pracy

Oferujemy

  • Pracę zmianową
  • Liczba godzin w tygodniu: 40