Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Pracownik baru Top Drive

  • Sokołów Podlaski, mazowieckie pow. sokołowski

Inny

Umowa o pracę

Bar Top Drive w Sokołowie Podlaskim (ul. Kolejowa) poszukuje pracownika na stanowisko - Pracownik baru

Twoje główne zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • przygotowywanie potraw Top Drive zgodnie ze standardami Baru
  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy
  • obsługa kasy fiskalnej

Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjności i otwartości na pracę zmianową
  • komunikatywności i pozytywnego nastawienie do Klientów
  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z gastronomią i/lub z kasą fiskalną

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (według preferencji kandydata)
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i pracę w bardzo dobrej atmosferze, w młodym zespole