Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Kierownik Serwisu

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie zespołem technicznym,
  • planowanie prac i zabiegów eksploatacyjnych dla instalacji fotowoltaicznych,
  • koordynacja prac nieplanowych oraz awaryjnych,
  • kontrola i nadzór nad realizacją prac na instalacjach fotowoltaicznych,
  • zapewnianie stosowania standardów przez pracowników, w szczególności zasad BHP przy realizacji prac,
  • opracowywanie cyklicznych raportów,
  • zarządzanie budżetem, optymalizacja kosztów,
  • współpraca z innymi działami w spółce,
  • udział w rozwoju narzędzi informatycznych.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierowniczym,
  • min. 5 lat doświadczenia w energetyce,
  • uprawnienia SEP bez ograniczeń,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • zadaniowe podejście do pracy i rozwinięte kompetencje zarządcze,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, inicjatywa.
  • licencja na operowanie dronem w celach gospodarczych.

To oferujemy

  • pracę w modelu hybrydowym - częściowo w biurze w Toruniu, częściowo w delegacjach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B - w zależności od Twoich potrzeb,
  • narzędzia niezbędne do pracy - laptop, telefon, auto służbowe,
  • dofinansowanie udziału w szkoleniach i kursach oraz zajęcia z języka angielskiego,
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się organizacji,
  • miłą, partnerską atmosferę pracy :)