Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Gastro Magazyn Sp. z o.o.

Zastępca Kierownika Utrzymania Czystości w firmie produkcyjnej

  • Reda, pomorskie pow. wejherowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Poszukujemy doświadczonego i odpowiedzialnego Zastępcę Kierownika Utrzymania Czystości do naszego zakładu produkcji spożywczej w Redzie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad wszystkimi działaniami związanymi z utrzymaniem czystości i higieny w zakładzie, zapewniając, że wszystkie przepisy i standardy dotyczące bezpieczeństwa żywności są przestrzegane.

Obowiązki

  • •Zapewnianie prawidłowości przebiegu procesów utrzymania czystości i utrzymania zieleni na terenie zakładu
  • •Planowanie i nadzorowanie terminowej realizacji oraz skuteczności procesów
  • •Dobór technologii oraz środków czystości wykorzystywanych w zakładzie
  • •Aktualizowanie oraz nadzorowanie standardów dotyczących utrzymania czystości i higieny na terenie zakładu
  • •Nadzór nad procesem gospodarowania odzieżą roboczą
  • •Efektywne organizowanie i planowanie pracy , osiągniecie wyznaczonych wskaźników oraz optymalizacje kosztów działu
  • •Organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • •Prowadzenie szkoleń stanowiskowych dla nowo przyjętych pracowników
  • •Przygotowanie harmonogramów pracy w odniesieniu do planów produkcyjnych

Wymagania

  • •Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana znajomość branży spożywczej.
  • •Znajomość przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności oraz standardów higieny.
  • •Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • •Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • •Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
  • •Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • •Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia

Oferujemy

  • 1.Zatrudnienie na zasadach kontraktu B2B
  • 2.Posiłki pracownicze

  • Jeśli jesteś osobą, która pasjonuje się utrzymaniem czystości i higieny w środowisku produkcyjnym, oraz spełniasz powyższe wymagania, zapraszamy do aplikowania. Wyślij swoje CV
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.