Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

SUPERVISOR działu obróbki mechanicznej

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie pow. oławski

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Elica Group to światowy lider w produkcji okapów i silników elektrycznych. Obecnie do naszego zakładu w Jelczu-Laskowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TWOJE OBOWIĄZKI

- Zarządzanie 25 osobowym zespołem produkcyjnym

- Optymalizacja procesów produkcyjnych

- Szkolenie nowych pracowników

- Zarządzenie obszarem produkcyjnym

- Aktywne wprowadzanie i nadzór nad systemem 5S

- Kontrola BHP

- Analiza i kontrola planów produkcyjnych

- Zarządzanie kadrowe podległym zespołem

- Monitorowanie jakości procesu

- Praca nad wskaźnikami KPI

- Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości procesu produkcji

NASZE WYMAGANIA

- Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej

- Dokładność i nastawienia na wysoką jakość pracy

- Znajomość narzędzi z zakresu Lean Manufacturing

OFERUJEMY

- Atrakcyjne zarobki

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Praca w systemie 3 zmianowym

- Premie za obecność i dodatki

- Premie za polecenie pracownika do 4000 zł brutto

- Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:

  • Dofinansowane obiady
  • Paczki świąteczne, wczasy pod gruszą
  • Pakiet benefitów
  • Prywatny pakiet opieki medycznej
  • Opłacane szkolenia i możliwość dalszego awansu
  • Darmowy transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Namysłów, Brzeg, Grodków,