Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Zakroczym, mazowieckie pow. nowodworski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku.

Obecnie firma zatrudnia ponad 400 osób, a liczba ta sukcesywnie się zwiększa wraz z rozbudową poszczególnych działów firmy.

Specjalista ds. Doskonałości Operacyjnej

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie konkurencyjności i wydajności procesów operacyjnych poprzez rozwój ludzi, procesów w zakresie metodyki ciągłego doskonalenia w zakładzie produkcyjnym leków.
  • Inicjowanie działań prowadzących do ciągłej poprawy i doskonalenia procesu wytwarzania poprzez stosowanie narzędzi planowania, zarządzania i kontroli jakości.
  • Sporządzanie i opiniowanie cyklicznej analizy trendów oraz odchyleń jakościowych w procesie produkcyjnym.
  • Uczestniczenie w procesach zakupu, instalacji, kwalifikacji urządzeń produkcyjnych.
  • Prowadzenie procesu przeglądu standardów produkcyjnych. Wdrażanie metodyki pracy na standardach oraz zapewnia, że organizacja wie, na czym powinna się skupić, aby najskuteczniej zwiększyć rentowność.
  • Poddawanie dyskusji obowiązujących standardów inspirując do dalszego optymalizowania procesów.
  • Zapewnienie rozwoju procesów doskonałości operacyjnej, dzieląc się wiedzą na temat metodyki Lean, nominowanie nowych pozycji do koszyka szkoleń, identyfikowanie liderów zmian i kierowanie ich procesem rozwoju w zakresie doskonałości operacyjnej.
  • Nadzorowanie spójności systemu Lean.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w przemyśle w działach Produkcji lub Doskonałości Operacyjnej.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne.
  • Znajomość zarządzania procesami doskonałości operacyjnej w produkcji.
  • Znajomość narzędzi planowania, zarządzania i kontroli jakości.
  • Znajomość wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania oraz Prawa Farmaceutycznego.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Staranność oraz dbałość o jakość wykonywanej pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w produkcji farmaceutycznej.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się od 24 lat polskiej firmie farmaceutycznej, obecnej również na rynkach międzynarodowych.
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia oraz dofinansowanie dalszego kształcenia.
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE LEK-AM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 05-170 Zakroczym Ostrzykowizna 14A, NIP: 5311495443 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.