Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Przedstawiciel ds. skupu

  • Przasnysz, mazowieckie pow. przasnyski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

OSI POLAND FOODWORKS jest częścią stabilnej i globalnej Grupy OSI, jednego ze światowych liderów branży mięsnej. Jesteśmy zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym i realizuje ją w oparciu o wartości Grupy OSI: Zabiegamy o partnerskie relacje. Dążymy do ciągłego doskonalenia.

Twój zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z hodowcami bydła
  • bezpośredni skup bydła w gospodarstwach rolnych
  • audytowanie warunków bytowych bydła
  • realizacja polityki firmy w zakresie certyfikacji gospodarstw

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w handlu w branży rolnej
  • motywacja do osiągania wyników
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
  • praca terenowa
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • premie uzależnione od realizacji planów skupowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość użytkowania samochodu służbowego do celów prywatnych
  • komplet odzieży
  • dodatki świąteczne
  • dodatki okazjonalne
  • bonus za polecenie nowego pracownika
  • ubezpieczenie grupowe oraz Multisport na preferencyjnych warunkach
  • opieka medyczna za „złotówkę”
  • wczasy pod gruszą oraz dopłaty do wypoczynku dziecka
  • paczki świąteczne dla dzieci

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o. 56-200 Góra Chróścina 3A, NIP: 5222949486 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.