Samodzielny księgowy (sekcja rachuby i płac).

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Powidz, wielkopolskie pow. słupecki

Księgowy

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: Ekonomia
  • Uprawnienia: rzetelność,znajomość pakietu MS Office,kadry i płace z programem Płatnik,dyspozycyjność
  • Inne wymagania: Doświadczenie na stanowiskach w dziale finansowym.
    Doświadczenie zawodowe 3 lata przy wykształceniu wyższym, 5 lat przy wykształceniu średnim.
    O spełnieniu wymogów formalnych oraz o terminie rozmów kwalifikacyjnych WYBRANI kandydaci będą informowani drogą telefoiczną. Oferty niekompletne, niespełniające wymogów oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Osoby wybrane w procesie rekrutacji przed zawarciem umowy są zobowiązane do złożenia oświadczenia o niekaralności.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie z premia regulamiowoą + dodatek za wysługę lat.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)