Pracownik produkcji stolarki/ślusarki aluminiowej

  • Klaudyn, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: Wykształcenie minimum podstawowe. Precyzja przy wymiarowaniu i produkcji. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. znajomość technologii oraz materiałów stosowanych w stolarce aluminiowej, zdolości manualene iprecyzja w wykonywaniu prac.
    Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych oraz dokumentacji technicznej
    zdolnośc do pracy w zespole, umiejętność wykorzystania podstawowych narzędzi i maszyn
    sumienność, dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywanych pracach
    zdolności organizacyjne i umiejętnośc zarządzania czasem pracy
    przestrzeganie zasad BHP i procedur bezpiecznego wykonywania prac
    wytrzymałość fizyczna, chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Pierwsza umowa na okres próbny (3 miesiące).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)