Automatyk

DRAXTON
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w zakresie odlewnictwa i obróbki aluminium. Aktualnie współpracujemy ze wszystkimi liderami branży hamulcowej na świecie, firmami notowanymi w pierwszej dziesiątce TOP 100 Suppliers for Automotive, a nasza roczna produkcja przekracza 8000 ton aluminium. Bezpieczna jazda z DRAXTON Wrocław - Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Poszukujemy:

Automatyk- UR

Opis stanowiska:

· zapewnienie niezawodności funkcjonowania instalacji automatyki, elektroniki i elektryki na istniejących liniach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach

· wykonywanie bieżących napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych; przeglądy prewencyjne

· analiza przyczyn i skutków powstałych problemów: elektryka, elektronika, automatyka, sterowanie, komunikacja

Nasze wymagania

· wykształcenie: wyższe / średnie techniczne w zakresie automatyki lub elektroniki

· doświadczenie w programowaniu sterowników PLC

· umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych oraz dokumentacji technicznej

· znajomość podstawowych zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej

· doświadczenie na podobnym stanowisku

· umiejętności komunikacji interpersonalnej; będziesz pracować w kilkuosobowym zespole konsultującym się w codziennych sprawach z Mistrzem

Mile widziane

· znajomość obsługi i programowania układów napędowych

· doświadczenie pracy w środowisku SINUMERIC

· znajomość sterowania robotów ABB

· znajomość sterowników logicznych SIEMENS S7

To oferujemy

bezpłatna prywatna opieka medyczna

dofinansowanie do karty Multisport

ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

pakiet socjalny ZFŚS (min. dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie świąteczne)

trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym

możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz zdobycie uprawnień i kwalifikacji zawodowych

przyjazne środowisko pracy; do dyspozycji pracowników jest nowoczesna kantyna z cateringiem

dogodny dojazd - zakład mieści się 6 minut drogi po zjeździe AOW

3 minuty drogi od Magnolia Park

Praca w systemie trzymianowym od poniedziałku do piątku.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)