Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Magazynier

Ferma Materna
  • Czerwieńsk, lubuskie pow. zielonogórski

Magazynier

Umowa o pracę

Nowoczesna Ferma Drobiu działająca w sektorze rolniczym, zarówno w produkcji roślinnej, jak i produkcji zwierzęcej. Dzięki zaangażowaniu i aktywnej polityce spółka stała się wiarygodnym i solidnym partnerem biznesowym oraz stabilnym pracodawcą.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier/ Kierownik magazynu

Miejsce pracy: Dobrzęcin k/ Zielonej góry

Zakres obowiązków:

rozładunki i załadunki różnego rodzaju towarów,
kontrola przyjmowanych towarów pod względem ilościowym i jakościowym,
wystawianie dokumentów magazynowych
bieżąca kontrola i odpowiedzialność za powierzone stany magazynowe,

Wymagania

obsługa komputera, mile widziana znajomość programu WAPRO MAG,
uprawnienia na wózek widłowy, elektryczny
mile widziane wykształcenie średnie ,
mile widziane doświadczenie na oferowanym stanowisku,
umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
pracę na pełen etat - umowa o pracę
możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych,
Szczegółowy proces wdrożenia, wsparcie przełożonego, zespołu i wyznaczonego opiekuna wdrożenia,
benefity: dodatkowe ubezpieczenie, prywatny pakiet opieki medycznej.

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: Milena.kocurek(małpa)fermamatras.pl
Lub za pomocą formularza rekrutacyjnego