Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Starszy inspektor weterynaryjny ds. nadzoru nad materiałem biologicznym

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lipnie
  • Lipno, kujawsko-pomorskie pow. lipnowski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca w siedzibie Inspektoratu od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 oraz w terenie - obszar powiatu lipnowskiego, wyjazdy służbowe na szkolenia i konferencje. Obciążenie mięśniowo-szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych, urządzeniach pomiarowych i prowadzeniu samochodu służbowego. Obsługa klienta. Stanowisko pracy usytuowane jest na parterze budynku, wyposażone w sprzęt komputerowy i inne urządzenia biurowe. Pomieszczenia biurowe oraz pomieszczenia higieniczno sanitarne nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na stanowisku pracy użytkowany jest sprzęt biurowy tj. komputer, drukarka, skaner, kserokopiarka, niszczarka dokumentów, telefon. Dodatkowo pokój wyposażony w meble biurowe. Oświetlenie w pomieszczeniu pracy naturalne i sztuczne.

  • wykonuje zadania w zakresie kontroli podmiotów nadzorowanych
  • przyjmuje i wysyła pobrane od zwierząt próbki do badań
  • opracowuje harmonogramy, plany, sporządza sprawozdania dot. badań monitoringowych
  • sporządza kalkulacje ponoszonych kosztów przeprowadzanych kontroli
  • planuje i prowadzi nadzór nad wykorzystaniem sprzętu przy monitorowaniu, pobieraniu próbek
  • wykonuje inne prace zlecone przez PLW
  • prowadzi wymianę informacji w systemach informatycznych (TRACES, VetLink)

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w administracji publicznej w zakresie realizacji zadań związanych z weterynarią
  • tytuł specjalisty z epizootiologii i administracji weterynaryjnej lub higieny zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego.
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenia zawodowego
  • prawo jazdy kategorii B