Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
PeoplePro

Doradca Klienta - Nowy Elektromarket

  • Goleniów, zachodniopomorskie pow. goleniowski

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

PeoplePro - to agencja kreatywna specjalizująca się w szeroko pojętym doradztwem personalnym.
Szukasz najlepszych członków do swojego zespołu?
Zależy Ci na wyspecjalizowanych kandydatach i dotarciu do grupy docelowej?
To nasze zadanie!
Znajdziemy dla Ciebie pracownika Twoich marzeń.
Dzięki doświadczeniu oraz opracowanej strategii pomożemy Ci w procesach rekrutacyjnych, która dopasowaną kampanią marketingową zabłyśnie na dzisiejszym przepełnionym ranku pracy.

Dla lidera branży RTV/AGD/IT poszukujemy: Doradcy Klienta
Dołącz do nas i zostań Expertem

Zakres obowiązków

  • dobór produktów do potrzeb klientów
  • zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych
  • prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami
  • przyjmowanie dostaw
  • ekspozycja towarów
  • dbanie o ład i porządek w elektromarkecie

Wymagania

  • komunikatywności i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów
  • orientacji na osiąganie celów sprzedażowych
  • dążenia do podnoszenia wiedzy i kompetencji
  • doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:

o ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł

o ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł

sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!

  • promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc (masz spokojną głowę do wdrożenia w obowiązki)
  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem (także dla Twojej rodziny)
  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
  • zniżki na zakupu w naszych elektromarketach
  • Program Poleceń Pracowników (do 2000 zł za osobę)
  • bony i premie świąteczne
  • nagrody jubileuszowe
  • szansę na awans
  • wsparcie fundacji Mediaexpert „Włącz się”
  • kontakt z najnowszą technologią
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Terg S.A 77-400 Złotów ul. Za dworcem 1D, NIP:7671004218 .Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Terg S.A 77-400 Złotów ul. Za dworcem 1D,
    NIP: 7671004218 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.