Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Monter konstrukcji

  • Kielce, świętokrzyskie

Monter

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jeśli znasz rysunek techniczny, posługujesz się szlifierką, wiertarką a prace montażowe nie są Ci obce - ta oferta jest właśnie dla Ciebie? Aplikuj - a my oddzwonimy! Praca w okolicy Kielc.

Zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • znajomości rysunku technicznego warsztatowego
  • praktycznych umiejętności z zakresu prac ślusarskich oraz obsługi wiertarki i szlifierki
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia od 4 300-5000 brutto
  • praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • benefity: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.