Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024
Fosdalen AS

Spawacz TIG Trøndelag

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Fosdalen AS jest wyspecjalizowaną agencją pośrednictwa pracy, która wynajmuje wykwalifikowany personel do stoczni i przemysłu produkcyjnego, on/offshore. Aktualnie poszukujemy doświadczonego spawacza TIG do pracy na jednej z norweskich stoczni

Obowiązki

  • Praca w systemie rotacyjnym 13-15 lub 14-21
  • Wykonywanie powierzonych zadań w sposób dokładny i sumienny
  • Przestrzeganie procedur jakościowych i technologicznych
  • Ścisłe przestrzeganie zasad BHP na stoczni i na stanowisku pracy

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie.
  • Posiadanie aktualnych certyfikatów spawalniczych: 1) NS-EN ISO 9606-1: 141 T BW/FW FM5(6) t2 D48 H-L045 ss gb; 2) NS-EN ISO 9606-1: 141 T BW/FW FM5(6) t12 D48 H-L045 ss gb i
  • Certyfikaty muszą: 1) Być aktualne (posiadać 6-miesięczne aktualizacje) oraz być wykonane zgodnie z normą: EN ISO 9606-1; 2) Posiadać również jedno z następujących oznaczeń: PED 97/23, 97/23 EG, ISO 17024, IEC 17024, DIN EN ISO 9606-1:2013 (na certyfikacie TUV można to sprawdzić w punkcie 11)

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (dwa tygodnie okresu próbnego)
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Kompleksowa organizacja wyjazdu - zapewniamy oraz POKRYWAMY KOSZTY transportu z i do Polski, zakwaterowania oraz wyżywienia w Norwegii
  • Zespół obsługi pracowników w języku polskim
  • Pomoc dla osób pierwszy raz wyjeżdżających do Norwegii -pomoc w uzyskaniu numeru personalnego, karty podatkowej, otworzenie konta bankowego