Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
  • Cedzyna, świętokrzyskie pow. kielecki

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

MUSI Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:SZEF KUCHNIMiejsce pracy: HOTEL ECHO Cedzyna k. Kielc

Szef kuchni

Obowiązki

  • · Organizacje pracy w kuchni
  • · Zarządzanie zespołem
  • · Opracowanie nowych przepisów, kształtowanie oraz dokonywanie zmian w zakresie menu
  • · Organizowanie i koordynowanie procesów zamówienia, racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką magazynową
  • · Kontrola kosztów i efektywności pracy kuchni
  • · Dbałość o najwyższą jakość serwowanych potraw
  • · Przygotowywanie dań zgodnie z recepturami oraz ze standardami, w celu osiągnięcia najwyższego stopnia zadowolenia gości
  • · Utrzymywanie i przestrzeganie norm sanitarnych, higieny i bezpieczeństwa
  • · Przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów działu
  • · Kreatywność

Wymagania

  • · Wykształcenie gastronomiczne i wysokie umiejętności kulinarne
  • · Kreatywność i znajomość najnowszych trendów w gastronomii
  • · Umiejętność zarządzania w zespole, w tym motywowanie do osiągania wysokiego poziomu pracy, szkolenie nowych pracowników
  • · Wysoka kultura osobista
  • · Umiejętność organizacji pracy własnej
  • · Zorientowanie na wysoką jakość obsługi Gości
  • · Dyspozycyjność (system pracy zmianowej)
  • · Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • -orzeczenie o niepełnosprawności-mile widziane

Oferujemy

  • · Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • · Szansa realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy

  • MUSI Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Hauke-Bosaka 9 posiada status Zakładu Pracy Chronionej.
  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 5 1 3 9 2 1 4 1 2 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na Aplikuj