Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
Gastro Magazyn Sp. z o.o.

Pomocnik magazynowy na dziale produkcji

  • Reda, pomorskie pow. wejherowski

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Nasza firma mieści się w Redzie gdzie od kilku lat zajmujemy się produkcją cateringu dietetycznego. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pomocnika magazynowego na dział produkcji.

Obowiązki

  • Kompletowanie towaru według standardów , składanie w całość, wywożenie kontenerów do chłodni oraz dostarczanie produktów do produkcji
  • - Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania

  • Dyspozycyjność - praca zmianowa – dyspozycyjność również w weekendy
  • Sumienność i dokładność
  • Dobry wzrok i tężyzna fizyczna
  • Gotowość do podjęcia pracy w pomieszczeniu z obniżoną temperaturą
  • Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy

  • Pracę w zgranym, miłym zespole
  • Umowę zlecenie
  • Ciepły posiłek
  • Możliwość awansu zawodowego wewnątrz struktury firmy

  • kontakt telefoniczny w godzinach 8-16 : j.polski: 533-133-453 lub j.ukraiński 883-933-503